Samsun'dan Haberler

Başkan Togar’dan Başarıya Ödül

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçedeki Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede farklı alanlarda amatör ve lisanslı sporcuların yetişmesi ve yetiştirilmesi için tüm tesisleri seferber ederek elinden gelen desteği sürdüreceklerini söyledi.


GURURUMUZ OLUYORLAR
Her zaman spor ve sporcunun yanında olan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başarılı sporcuları ödüllendirmeye devam ediyor. Togar yaptığı açıklamada, “İlçemizde farklı alanlarda amatör ve lisanslı sporcuların yetişmesi ve yetiştirilmesi için tüm tesislerimizi seferber ederek elimizden gelen desteği sürdürüyoruz. İlçemizde yetişen sporcularımız da farklı alanlarda düzenlenen karşılaşmalarda dereceye girerek ilçemizin ismini duyurup gururumuz oluyor” dedi.
İMZALI SAMSUNSPOR FORMASI
Ata sporumuz olan Güreş’te başarılı olan sporcuları misafir ettiklerini dile getiren Togar, “Bugün ise Ata sporumuz güreşte yıldızlar 71 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Hüseyin Şenel, Kumculuca Yağlı Güreşlerinde minik boy1 kategorisinde ikinci olan Fatih Baran Özdemir ve yıldızlar 92 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Mustafa Şahin’i belediyemizde misafir ettik. Başarılarından dolayı tebrik edip, güreşçilerimize şanlı Atatürk armalı imzalı Samsunspor forması hediye ettik. Her zaman sporcularımızın yanında olacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün