Samsun'dan Haberler

Başkan Togar’dan Sıcak İlgi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Koruma Altına Alınan İki Kardeşi ve Bakıma Muhtaç Vatandaşları Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatlarıyla koruma altına alınan iki kardeşi ve bakıma muhtaç insanları ziyaret eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, hem hayat hikayelerini dinledi hem de aktivitelere eşlik etti

VATANDAŞLARA YAKIN İLGİ
Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde hizmet veren Dr. Nejat Akyol Özel Bakım Merkezi’ni ziyaret eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın talimatlarıyla koruma altına alınan iki kardeşi ve bakıma muhtaç dezavantajlı vatandaşlarla sohbet edip, aktivitelerine ve oyunlarına eşlik etti. Dr. Nejat Akyol Özel Bakım Merkezi’nde aldığı sağlık, bakım ve psikolojik desteklerle yaşama tutunan her bir hastanın ibretlik hayat hikayesinin olduğu belirten Başkan Hasan Togar, dezavantajlı vatandaşlarla yakından ilgilinen Akay Narin ve eşi Semih Narin’e, ekibine teşekkür etti.


TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla koruma altına alınan iki kardeşi ziyaret ederek, hem hikayelerini dinleyen hem de geçmiş olsun dileklerini ileten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Her ziyarette kendilerine ve ekibine hayranlığımın bir kat daha arttığı, öz annesine babasına evlatlarına dahi bakmaktan aciz insanları duyup gördüğümüzde, Dr. Nejat Akyol Özel Bakım Merkezi’nin bakıma muhtaç insanlara anne, baba, kardeş veya evlat şevkati ile hizmet eden kıymetli ablam Akay Narin ve çok kıymetli eşi Semih Narin’e en kalbi teşekkürlerimi sunarım” dedi.


BAŞKAN TOGAR SOHBET ETTİ
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatlarıyla koruma altına alınan iki kardeşle sohbet etti. Bakıma muhtaç dezavantajlı vatandaşları ziyaret eden Başkan Hasan Togar, hem hayat hikayelerini dinledi hem de aktivitelere eşlik etti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün