Samsun'dan HaberlerVideolar

Burhan Mucur’a Anlamlı Bir Ödül Daha

DE-BA ve Roma Medya Organizatörlüğünde gerçekleştirirlen 2021 yılının Türkiye-Avrupa Ödülleri sahiplerini buldu. Gecede grup firmaları arasında yılın şirketi seçilen MCR Grup ödüle layık görüldü.

DE-BA ve Roma Medya Organizatörlüğünde gerçekleştirirlen 2021 yılının Türkiye-Avrupa Ödülleri sahiplerini buldu. Gecede grup firmaları arasında yılın şirketi seçilen MCR Grup ödüle layık görüldü. Ödül başarılı İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur’a takdim edildi.


MCR GRUP BİR NUMARA
Geçtiğimiz Akşam Sunuculuğunu Esra BALAMİR Ve Doğan AZADLI’nın Üstlendiği Deba Medya Ve Roma Medya Organizatörlüğünde Crowne Plaza’da düzenlenen Türkiye-Avrupa Ödülleri Sahiplerini Buldu. MCR Grup Şirketi ile Büyük Başarı Yakalayan İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, Yılın Grup Şirketi kategorisinde ödül alarak büyük bir başarıya imza attı.


SAMSUN ADINA MUTLUYUM
İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, böyle bir ödülü almaktan mutluluk duyduğunu belirterek,” Kısa sürede çok yol kat ettik. Ülke ekonomisine, istihdama büyük katkı sağladık. Yoğun çalışma temposunun karşılığı olarak ödüle layık görülmek çalışma şevkimizi artırıyor. Samsun’un adını başarılı işlerde geçirmekten dolayı mutluyuz. Ayrıca şehrimize olan yatırımlarımız artarak devam edecektir. Bizlere bu başarıyı sağlayan çalışanlarımıza, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün