Samsun'dan HaberlerVideolar

KAVSİYAD Yeni Binasına Kavuştu

Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği'nin (KAVSİYAD) yeni hizmet ofisi, törenle hizmete girdi.

Borkonut Center İş Merkezi’nde yapılan açılış törenine, Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı, CHP İl Başkanı Fatih Türkel, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, MHP İlkadım İlçe Başkanı Özcan Kınalı, Saadet Partisi İl Temsilcisi Şeref Altundal, KADEF Başkanı Bayram Erişgin, KAVSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pişkin, Denetleme Kurulu Başkanı Serdar Erişkin, İlkadım Belediyesi Kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu, Kavak Belediye eski Başkanı Şerif Ün, derneğin yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ
Açılış konuşmasını Başkan Fatih Pişkin yaptı. Pişkin “KAVSİYAD olarak önceliğimiz Kavak ilçemizin yetiştirmiş olduğu değerleri bir araya toplayarak Kavak ilçemiz ve şehrimiz için neler yapabiliriz düşüncesiyle hareket ederek, ortak akılla birbirinden kopuk değerlerimizi bir araya toplayıp güç birliği tesis etmektir. Böylece ilçemize sosyal, kültürel ve eğitim alanında hizmetler sunmayı amaç ediniyoruz. Bizler için en heyecan verici olan ise, ilçemizin üniversite eğitimi gören başarılı öğrencilerine burs desteği vererek ileride derneğimizin büyümesine katkı sağlamalarına vesile olmak, Kavak ilçemizin ve Samsun’umuzun gelişerek marka haline gelmesine sosyal ve ekonomik anlamda katkı sağlamalarına vesile olmaktır “dedi.

KAVSİYAD Başkanı Fatih Pişkin

KAVSİYAD Başkanı Fatih PişkinKAVSİYAD BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ
Pişkin şöyle devam etti: “Derneğimiz iki önemli üçgenden oluşmaktadır. Birinci üçgeni; iş insanları, yöneticiler ve akademisyenler oluştururken, ikinci üçgenimizi ise siyaset, bürokrasi ve ve ticaret tamamlamaktadır. KAVSİAD bu iki temel sac ayağı üzerinde gelişerek büyüyecektir. Doğru projeleri gerçekleştirebilmek için alanında uzman bir ekiple birlikte hareket etmek istiyoruz. Davamızdan bahsettikçe çığ gibi büyüyerek bu aşamaya geldik. Geçtiğimiz Nisan ayında faaliyetlerine başlayan derneğimiz büyük bir ilgiyle kısa zamanda büyüdü. Bu yönüyle bir gönüllüler hareketi başlattık. Bugün de geniş bir katılımla derneğimizin resmi açılışını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Samsunumuzu ve Kavak İlçemizi daha da geliştirerek marka haline getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu uzun soluklu yolculukta Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Başta Kavaklı hemşerilerimiz olmak üzere bütün siyasi partilerimizin samimi desteklerine ihtiyacımız var. Tüm güzel dileklere dernek ofisimizin açılışının Kavaklı hemşerilerimize ve Samsunumuza hayırlı olmasını diliyor, Derneğimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum”.


Protokol üyelerinin de konuşmalarının ardından Borkonut Center önünde kurdele kesim töreni yapılıp, devamında ise yeni hizmet ofisi gezildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün