Samsun'dan HaberlerVideolar

Paris Saint- Germain Academy Samsun’da

Paris Saint- Germain Academy'nin Bir Ayağı da Samsun'a Açılıyor...

Fransa’nın dünyaca ünlü kulübü Paris Saint- Germain‘in altyapı akademilerinden biri de Samsun’a açılıyor. Kadrosunda Messi, Neymar, Mbappe ve Di Maria gibi yıldızları bulunduran Fransız ekibi ‘Bonjour (merhaba) Samsun’ başlığıyla bu müjdeli haberi duyurdu

Paris Saint Germain Samsun3-19 YAŞ ARASI EĞİTİM
Samsun’un verimli futbol toprakları Türkiye’deki bir çok kulübün dikkatini çektiği gibi dünyaca ünlü altyapı akademileri de şehre gelmeye başladı. Bunlardan biri de Fransa’nın dünyaca ünlü kulübü Paris Saint- Germain oldu. Paris Saint- Germain Academy Türkiye, farklı konsepti ve uzman kadrolarıyla artık Samsun’da da hizmet verecek. Paris Saint-Germain Kulübü’nün resmi akademisi deneyimli bir ekiple, 3-19 yaşlarındaki tüm futbol severlere, uluslararası alanda tanınan mükemmellik ve tutkuyla yönetilen bir kulübün değerlerini paylaşmak için eşsiz bir fırsat sunacak.

KİŞİSEL GELİŞİM İMKANI
Futbolun yanı sıra kişisel gelişim eğitimleriyle de ön plana çıkan akademi beslenme, spor psikolojisi ve yabancı dil eğitimleriyle de katılımcıları tam donanımlı hale getiriyor. Takım arkadaşlarına, rakibe ve hakeme saygı duyan bir anlayışı 3-19 yaş arasındaki çocuklara vermeyi amaçlayan Paris Saint- Germain Academy Samsun, uzman kadro ve kişiye göre değişen eğitimleriyle şehrin yetenekli futbolcu adaylarını dünya piyasasına sunmayı hedefliyor. Akademi, kaliteli eğitim için sınırlı sayıda çocuğa eğitim verebilecek.

AY SONUNA BAŞLIYOR
Paris Saint- Germain Academy Samsun’un kurucu ortağı Umut Usta ve yönetici ortağı Mehmet Aydın, ay sonunda aktif olarak çalışmalara başlamak için yoğun bir tempoda hem bina, hem de tesis çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Samsun akademi kurucu ortağı Umut Usta, “Güç, kondisyon, teknik, taktik, beslenme, spor psikolojisi, İngilizce eğitimleri gibi bir çok alanda uzmanlar tarafından eğitimlerimiz olacak. Ayrıca hem Türkiye, hem de yurt dışı destek eğitim ve turnuvalarla gelişim sürecini zirveye çıkacağız” dedi.

HABER: Selçuk KAYA

Paris Saint Germain Samsun

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün