Samsun'dan HaberlerVideolar

Samsun Müziğe Doyacak

Samsunlu Müzikseverler 2 Gün Boyunca 'Live From Samsun Fest'le Müziğe Doyacak

Samsunlu müzikseverler 2 gün boyunca ‘Live From Samsun Fest’le müziğe doyacak. Teoman, Göksel, Yüksek Sadakat, Güliz Ayla, Batu Akdeniz ve Gökcan Sanlıman’ın sahne alacağı müzik festivalinde biletler passo aracılığıyla satışta

DOĞUPARK AMFİ’DE
Türkiye’nin taptaze YouTube konser kanalı ‘Live From’un festival serisi Samsun’a geliyor. İstanbul ve Ankara’nın ardından Samsunlu müzikseverler 2 günlük ‘Live From Samsun Fest’ ile eğlenceye doyacaklar. Bayhan Müzik organizasyonuyla, 12 ve 13 Ağustos’ta, 6 farklı sanatçının katılımı ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Doğupark Amfi sahnesinde gerçekleşecek konser için biletler ise satışa çıktı.

BİRBİRİNDEN GÜÇLÜ SESLER
Türkiye’nin rockstarı Teoman, pop müziğinin en güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, rock müziğin köklü gruplarından Yüksek Sadakat, kendi şarkıları ve performansı ile adından söz ettiren Güliz Ayla ile yeni nesil alternatif rock müziğin temsilcilerinden Batu Akdeniz ve Gökcan Sanlıman iki günde Samsunlu her yaştan genç ile buluşacak. Özlenen festival ruhu Samsun’a gelirken, her iki günde de konserler saat 19.00’da başlayacak.

Live From Samsun

Live From Samsun Fest Programı
12 Ağustos Cuma
19:00 Batu Akdeniz
20:30 Güliz Ayla
22:15 Teoman
13 Ağustos Cumartesi
19:00 Gökcan Sanlıman
20:30 Yüksek Sadakat
22:15 Göksel

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün