Samsunspor

Samsunspor’da Peşpeşe İstifalar…

Samsunspor’da dernek yönetiminden istifalar devam ediyor. Başkanvekili Tahsin Kosif ve Galip Asal’dan sonra Olgun ve Yılmaz da istifa etti

 

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’ın yaptığı basın toplantısından sonra Samsunspor Kulübü Dernek Yönetimi’nden istifalar peşpeşe gelmeye başladı. Başkanvekili Tahsin Kosif ve Galip Asal’dan sonra İstanbul Temsilcisi Berati Olgun ve Ankara Temsilcisi Osman Yılmaz, noter aracılığıyla kulübe istifalarını gönderdiği öğrenildi.

OLGUN: TARTIŞMALAR BENİ ÜZÜYOR

İstanbul’da yaşayan iş insanı Berati Olgun, “Samsunspor ortak sevdamız. Yönetim Kurulu’nda yer almışız almamışız önemli değil. Biz yine tribünden desteğimizi veririz. Son günlerdeki tartışmalar beni çok üzdü ve daha fazla bu tartışmaların odağında olmak istemiyorum. İstanbul’da olduğumuzdan dolayı yönetim kurulu toplantılarından da haberimiz olmuyor ve derneğin son yaptığı toplantıda da alınan kararlar hakkında bilgilendirilmedik. Çok bilgi kirliliği var. Taraftarlığından onur duyduğum Samsunspor yönetim kurulu üyeliğimden istifamı noter aracılığı ile kulübe gönderdim” dedi.

“BİLMEDİĞİM KARARLARIN ALTINA İMZA ATAMAM”

Dernek yönetiminin Ankara temsilcisi Osman Yılmaz ise “Samsunspor sevdamızı, aşkımızı herkes bilir. Geçmişte olduğu gibi bugün de maddi manevi yanında oldum, yine olacağım. Samsunpor bu şehrin markası, armasına gönül vermiş taraftarların sahibi olduğu bir takımdır. Bu taraftarlardan biri de benim. Ancak ortada doğru gitmeyen bir süreç var. Her taraftan çatlak sesler yükseliyor. Bu Samsunspor camiasına zarar veriyor. Şunu özellikle belirtmek istiyorum. Ankara’dayız, toplantıya katılamıyoruz dolayısıyla alınan kararlardan haberimiz olmuyor. Ben bilmediğim, görmediğim bir kararın altına imza atamam. Dolayısıyla şuanda bu kararı almış bulunuyorum. Ben bu armanın taraftarıyım, yönetimde olma onuruna layık görüldüm, bugün de yine tribünlerde olacağım. Söz konusu Samsunspor olunca biz maddi manevi şehrimizin markasının yanındayız” ifadelerini kullandı.

“YILDIRIM’A DESTEK OLALIM”

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım’a camianın sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Osman Yılmaz şöyle devam etti: Sayın Yüksel Bey, Samsunspor için büyük paralar harcadı, harcıyor. Hesap sorması kadar normal bir durum da yok. Tüm Samsunspor camiasının ortak paydamız olan Samsunspor için Yüksel Yıldırım’a destek vermelidir. Ben Samsunspor taraftarı olarak sayın Yıldırım’ın yanında ve destekçisiyim.

KAYNAK: HALK GAZETESİ

https://www.hedefhalk.com/haber/samsunspor-dernek-yonetiminde-yaprak-dokumu-suruyor-1616287

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün