Samsun'dan Haberler

Tekkeköy Sporda Durmak Bilmiyor

Tekkeköy Belediyesi tarafından Lojmanlar pazar yerinin yanına yapılan çok amaçlı spor tesisleri sporculara hizmet vermeye devam ediyor

FARKLI SPOR DALLARI
Bin seyirci kapasiteli stadyumun da bulunacağı spor kompleksinin yapımının sürdüğüne dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Lojmanlar pazar yerinin yanına yapmış olduğumuz çok amaçlı spor tesislerimizde kick boks dalında eğitim alan sporcularımız hocalarının eşliğinde antrenmanlarını yaparken aileleri de yoğun ilgi gösterdi. Farklı spor dallarına yönelik spor tesislerimizin yapımına devam edeceğiz” diye konuştu.


RAHAT RAHAT SPOR
Geçtiğimiz aylarda Tekkeköylü gençlerin ve sporcuların rahat bir şekilde spor yapmaları için faaliyete başlayan çok amaçlı spor tesisinde sporcular antrenörleri eşliğinde kendi branşlarını rahatlıkla yapabiliyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, açıklamasında; “Yapmış olduğumuz spor tesislerimizin evlatlarımız, gençlerimiz ve sporcularımız tarafından faal bir şekilde kullanılması projenin amacına ulaştığının en güzel göstergesidir” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün