Samsun'dan Haberler

Tekkeköy’de Ulaşım Mesaisi

Tekkeköy'de ulaşımı konforlu hale getirmek üzere ekipler yoğun mesai harcıyor.

Tekkeköy’de ulaşımı konforlu hale getirmek üzere ekipler yoğun mesai harcıyor. Başkan Hasan Togar, “Halkımızın her türlü hizmetten sağlıklı bir şekilde yararlanabilmesi için çalışıyoruz” dedi

TEKKEKÖY’DE YOĞUN MESAİ
Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde alt yapı ve ulaşım sorunu yaşayan bölgelerde belediye ekipleri yoğun mesai yapıyor. Kanalizasyon, içme suyu gibi alt yapı işlemleri ve doğalgaz arzının sağlandığı mahallelerde üst yapı çalışmaları yapılırken, her yağmurda su birikintileri yaşanan Organize Sanayi Bölgesi’nde de beton yol çalışmaları devam ediyor.

PARKE TAŞ YAPILACAK
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Kanalizasyon, içme suyu gibi alt yapı işlemleri ve doğalgaz arzının sağlanmasının ardından yollarımızın üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Asarağaç Mahallesi’nde imar yollarının açılmasının ardından söz verdiğimiz gibi ailelerimizi doğalgazla buluşturup, yolumuzu taş parke çalışmaları için hazırlıyoruz” dedi.

BETON YOL ÇALIŞMASI
Başkan Hasan Togar, “Bölgemizin, şehrimizin ve ilçemizin istihdamının ve ekonomisinin can damarı olan Organize Sanayi Bölgesi’nde araç trafiğinin yoğun bir şekilde seyrettiği alanda alt yapı ve zemin sıkılaştırma işlemlerinin ardından beton yol çalışmalarımız aralık devam ediyor” diye konuştu.Tekkeköy’de alt yapı ve ulaşım sorunu yaşayan bölgelerde belediye ekipleri yoğun mesai yapıyor. OSB’de deforme olmuş yollara beton dökme işlemi yapılıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün