Samsun'dan Haberler

Tekkeköylü Şehzadeler’den Örnek Davranış

Samsunspor Şehzadeler Taraftarlar Derneği üyeleri örnek bir davranış sergileyerek kan bağışında bulundu.

Yılport Samsunspor Şehzadeler Taraftarlar Derneği üyeleri örnek bir davranış sergileyerek kan bağışında bulundu. Dernek Başkanı Mithat Temur, pandemi nedeni ile ara verdikleri sosyal sorumluluk projelerine start verdiklerini söyledi.

VATAN GÖREVİDİR
Tekkeköylü Şehzadeler son zamanlarda azalan kan bağışına dikkat çekmek amacıyla kan bağışında bulundu. Tekkeköy lojmanlar Pazar yerinde gerçekleştirilen kan bağışı programında üyeler pandemi kurallarına uygun olarak Kızılay’a destek verdi. Dernek Başkanı Mithat Temur, yaptığı açıklamada, “İnsanlığa umut olmaya, hayat kurtarmaya destek vermenin sevincini bir kez daha yaşıyoruz. Kan bağışı bir vatan görevidir” dedi.

HASTALARA ŞİFA OLUYORLAR
Kan bağışı programına destek veren kurum ve şahıslara teşekkür eden Temur, “Sosyal sorumluluk projemizde bizlere destek veren Tekkeköy belediye Başkanımız Hasan Togar, 19 Mayıs Mahalle Muhtarı Savaş Beyazıt Yıldırım ve kan bağışında bulunan üyelerimize teşekkür ediyorum. Toplumsal dayanışma her zaman önemlidir. Kan vererek hem vücudumuzdaki kanı tazeleyerek sağlıklı oluyor, hem de hastalarımıza şifa oluyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün