Haber

Yıldırım Gibi Çarptı

İstanbulspor Asbaşkanı Ömer Saral'ın açıklamalarına Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan yanıt gecikmedi. Yıldırım, "Gereken cevabı sahada vereceğiz" dedi.

ANLAT YOKSA ANLATIRIM
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, twitter üzerinden kendisine ağır ifadelerde bulunan İstanbulspor Asbaşkanı Ömer Saral’ı adeta yıldırım gibi çarptı. Yıldırım, ilk olarak Ömer Saral’ın eski futbolcuları Zeki Çelik’le ilgili paylaşımının altına yorum yaparak, “Bursaspor’a satıştan az para vermek için yaptığınız düzeni istersen anlat. Yoksa ben anlatacağım” diye konuştu.

CEVABI SAHADA VERECEĞİZ
Ardından Ömer Saral’ın haddini aşan açıklamalarına da cevap veren Yıldırım, “Küçük Ömer, Yüksel Yıldırım olarak ben bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye? Maalesef senin terbiyesizliğin ve yaptıkların Ecmel Başkan’a bir baba olarak haksızlık yapmaktan başka bir şey değil. Samsunspor olarak en büyük cevabımız sahada olacaktır!” dedi.

Yıldırım’ın bu sert cevaplarının ardından futbol gündemi bir anda değişirken, Ömer Saral ise şimdilik sessiz kalmayı tercip ediyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün