Samsun'dan Haberler

Başkan Togar: 15 Temmuz’da destan yazıldı

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "15 Temmuz’da aziz Türk milleti bir kez daha destan yazdı "dedi.

GERİSİ TEFERRUAT
Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü vesileyle bir mesaj yayınladı. Başkan Togar mesajında ‘‘15 Temmuz darbe girişimi esnasında aziz milletimiz bir araya gelerek, her türlü farklılıkları kenara itip, ‘mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır’ sözünü eyleme döktüler’’ dedi.

YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ÇIKTIK
Başkan Hasan Togar mesajında, “15 Temmuz’da aziz Türk milleti bir kez daha destan yazdı. Canlarıyla, kanlarıyla ellerindeki bayrağıyla toplara tüfeklere göğüs geren, tankların önüne geçen, taşlarla F16 kovalayan Peygamber efendimizin müjdesine mahzar olmuş tarihinin en büyük ve kutlu milletinin bireyleri bir kez daha canlarıyla büyük bir destan yazdı. Bu millet ki tarihi boyunca bunun gibi birçok imtihandan Allah’ın izni ve yardımıyla yüzünün akıyla çıkmıştır. Bizler çağlar açıp çağlar kapatan Fatihlerin, Kanunilerin, Alparslanların torunları olarak 15 Temmuz gecesi bütün dünyaya bir demokrasi ve bir milli irade dersi vererek yeni bir çağ daha açtık “dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün