Samsun'dan Haberler

Başkan Togar: Bölgemizin Ekonomi ve İstihdam Mutfağıyız

Türkiye genelinde 'en çok konut satışı yapılan ilçeler' arasında gösterilen Tekkeköy'de, konut ve arsa değerlerinde artış yaşandı.

Türkiye genelinde ‘en çok konut satışı yapılan ilçeler’ arasında gösterilen Tekkeköy’de, konut ve arsa değerlerinde artış yaşandı. Başkan Hasan Togar, “Bölgemizin ekonomi ve istihdam mutfağıyız” dedi

TEKKEKÖY YÜKSELİŞTE
Samsun’un Tekkeköy İlçesi son dönemde ‘konutlaşma ve arsa değeri’ bakımından yapılan araştırmalar neticesinde yükselişe geçti. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yeni bulvar yolunda açılan işyerlerini ziyaret ederek, hayırlı ve bol kazanç dileklerini iletti.

BÖLGENİN MUTFAĞI ‘TEKKEKÖY’
Başkan Hasan Togar, Tekkeköy’ü Karadeniz bölgesinin ve Samsun’un ‘mutfağı’ olarak nitelendirirken, yüzbinlerce kişiye iş imkanı sunan bölge ekonomisinin ve istihdamının kalbi olan sanayileri bünyesinde bulundurmasının yanında büyük dev projeler ve yatırımlarla emlak, konut ve arsa değerleri en çok yükselen ilçeler arasında ilk sıralarda yer aldığına dikkat çekti.

TOGAR’DAN ESNAFA ZİYARET
Belediye Başkanı Togar, “Açıklanan resmi konut satış istatistiklerine göre ülkemizde en çok konut satışı yapılan ilçeler arasında Tekkeköy yerini alarak; insanların ikamet, işyeri açması, yerleşilecek yer tercihi gibi konularda ilk sıralarda olmayı başardı” dedi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin çehresini değiştiren yeni bulvar yolları üzerine açılan işyerlerini ziyaret ederek, hayırlı ve bol kazanç dileklerini iletti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün