Samsun'dan Haberler

Başkan Togar Müjdeyi Verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Fen İşleri ekipleri ile buluştu. Togar, ilçenin en kapsamlı yol yapım çalışmasına başlanacağının müjdesini verdi.

Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile biraraya gelerek çalışmaları gözden geçirdi. Başkan Togar, “Gelişen, değişen, büyüyen bölgenin en fazla yatırım alan ilçesi olan Tekkeköy’ümüzü geleceğe taşımak, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için farklı alanlardaki çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz “dedi.

KAPSAMLI ÇALIŞMA
İlçede kapsamlı bir yol seferberliği başlatılacağı mesajını veren Başkan Togar şunları kaydetti;” Önümüzdeki süreçte 63 Mahallemizde programlarımız dahilinde sürdüreceğimiz çalışmalar için fen işleri müdürlüğümüze yeni iş makinaları ve personel takviyesi yaparak gücümüze güç kattık. Bu yıl ilçemiz tarihinin en köklü ve en kapsamlı yol çalışmaları için yeni iş makinalarımız ve personelimizle hizmete hazırız. Yine fen işleri filomuz bünyesine yeni katmış olduğumuz asfalt makinası ile daha önce yerinde tespitlerini yaptığımız ve programlarımıza dahil ettiğimiz tüm yollarımızda kapsamlı çalışmalarımızın bugün itibarıyla startını vermiş bulunmaktayız “açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün