Samsun'dan Haberler

Başkan Togar’dan Stat İncelemesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye kazandırılacak olan 1000 kişilik ilçe stadı ve etrafına yapılacak olan spor kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu.

Spor kenti olma yolunda hızla ilerleyen Tekkeköy’de spor aülanları da yükselmeye devam ediyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye kazandırılacak olan stadyum ve spor kompleksi inşaat alanında incelemelerde bulundu. Başkan Togar incelemeler sonrasında yaptığı açıklamada; “Yeni bir projemizi daha hayata geçirmenin gururunu ve mutluluğunu ilçe halkımız ile paylaşıyoruz” dedi.

HERŞEY DAHA GÜZEL TEKKEKÖY İÇİN
Spor Kompleksi ile ilgili olarak bilgiler veren Togar, “İlçemizin ve gençlerimizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan hem spor kulüplerimize hem kişisel sporu tercih eden sporcularımıza ve gençlerimize 20 dönümlük alan üzerinde 1000 kişilik ilçe stadı ve spor kompleksi ile etrafında halı saha, tenis kortları, voleybol, basketbol ve hentbol sahaları gibi daha bir çok spor alanları inşaat sahasında incelemelerde bulunduk. Herşey daha güzel bir Tekkeköy için” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün