Samsun'dan Haberler

Cemiyetten Gazetecilere Emek Ödülü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kapsamında Samsun'un Emektar, Çalışkan ve Başarılı Gazetecileri 'Basın Emek Ödülleri Gecesi'nde Biraraya Geliyor

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi tarafından düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Basın Emek Ödülleri, cumartesi akşamı sahiplerini buluyor. Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır, “Şehrimizin gerçek basın emekçileri, mesleğinin hakkını veren meslektaşlarımızla bir araya gelecek olmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz” dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti

‘SORUNLARI HER YERDE DİLE GETİRİYORUZ’
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yönetim kurulu olarak ‘Basın Emek Ödülleri’ adı altında bir etkinlik düzenleme kararı aldıklarını belirten Yusuf Ziya Çakır, “Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti, sadece her 10 ocak’ta değil, fırsat bulduğu her platformda, mesleğimizde yaşadığımız sorunları, sıkıntıları dile getirmeye devam ediyor, çözüm yollarının bulunması için emek sarfediyor. Herkesin malumu olduğu üzere, özellikle son yıllarda mesleğimizin en büyük sorunu olarak görünen işsizlik, ne yazık ki devam ediyor” diye konuştu.

‘BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ İÇİN…’
Pazartesi günü kutlanacak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde bir kez daha ‘gazetecilik’ mesleğinin önemini anlatacaklarını, meslekte yaşanan sorunları ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi gibi ana konuları bir kez daha kamuoyu gündemine taşıyacaklarını söyleyen Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır, “Bu düşünceler doğrultusunda, cumartesi akşamı düzenleyeceğimiz etkinliğimizin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesine vesile olmasını diliyor, şimdiden tüm meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Basın Emek Ödülleri etkinliği, 8 Ocak Cumartesi günü Fuariçi Derya Tesisleri’nde saat 20.00’de gerçekleştirilecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün