Samsunspor

Samsunspor’da Halil Çolak ve Burak Yılmaz Ne Dedi?

Samsunspor, İbrahim Halil Çolak ile 6 aylık, Recep Burak Yılmaz ile de 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Samsunspor’un, Antalya’da kamp yaptığı otelde imza töreni düzenlendi. Balıkesir’la yollarını ayıran sol kanat İbrahim Halil Çolak’la 6 aylık, Sancaktepe’den ayrılan stoper Recep Burak Yılmaz’la da 2.5 yıllık sözleşme imzalandı.

MAHÇUP ETMEM

Törenin ardından, İbrahim Halil Çolak, “20 sene önce çocukluk arkadaşım bana Samsunspor’u aşılıyordu. Samsunspor taraftarını ve şehrini çok övüyordu. ‘İnşallah bir gün o formayı giyersin’ demişti ve o bir gün bugün oldu. Bu formayı bundan sonra en güzel şekilde terletip, yolun sonunda şampiyonluğun geleceğine inanıyorum. İnşallah Samsunspor taraftarını mahcup etmem. En güzel şekilde hep birlikte şampiyon oluruz” diye konuştu.

HERKESİN HAYALİ
Herkesin hayal ettiği ve formasını giymek istediği bir takımda olduğunu ifade eden Recep Burak Yılmaz ise, “Böyle bir camiada olmaktan dolayı çok mutluyum. Beni bu formayı layık görenlere sonuna kadar formanın hakkını vererek cevap vermek istiyorum. Herkesin hayal ettiği ve formasını giymek istediği bir camiadayım. Bana verilen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağım. İnşallah birlikte şampiyon olacağız ve birlikte yükseleceğiz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün