HaberVideolar

Transfer Döneminde Neler Yaşandı?

Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, Basın Sözcüsü Ender Gür ve Genel Kaptan Cenk İşler, Basın Mensuplarıyla Buluştu

Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, Basın Sözcüsü Ender Gür ve Genel Kaptan Cenk İşler, Basın Mensuplarıyla Buluştu

Samsunspor Genel Müdürü Soner SoykanSOYKAN’DAN DESTEK ÇAĞRISI
Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, Basın Sözcüsü Ender Gür ve Genel Kaptan Cenk İşler Nuri Asan Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya gelerek transfer dönemini değerlendirdi. Genel Müdür Soner Soykan, “Çok çetin bir transfer dönemini geride bıraktık. Başkanımızın önderliğinde, Samsunspor’un menfaatleri doğrultusunda elden ne geliyorsa yapıldı. Bu sezon bazı takımların çok enteresan maddi olanaklar oluşturduğunu göndük. Teklif yaptığımız bir oyuncunun fiyatının 20 dakikada 100 bin Euro arttığına şahit olduk. Sheldon, Kayamba, Tallo, Tolcay, Talha ve Ensar’ı transfer ettik. Maalesef Tallo bir şanssızlık yaşadı. İnşallah en kısa sürede aramızda olacaktır. Bizlerin isteği artık takımıza olan desteği arttırmamız. İlk 3 maçta 7 puan toplayan ve devreye iyi başlayan bir takımımız var. İnşallah bu sezon hayallerimizi ertelemeyeceğiz” diye konuştu.
Samsunspor Basın Sözcüsü Ender GürMENAJERLER ‘SİZ ZENGİNSİNİZ’ DİYOR
Samsunspor Basın Sözcüsü Ender Gür, “Öncelikle Diomande ve Boli‘nin sözleşmelerini dondurduğumuzu, Melunovic’le de yollarımızı ayırdığımızı hatırlatmak isterim. Bunun dışında başka bir fesih olmamıştır. Sosyal medyada nerede oldukları sorulan Çinari, babası ağır hasta olduğu için ülkesinde. Kendisine hocamız Fuat Çapa tarafından özel izin verildi. Yine gündem olan genç oyuncumuz Bah da takımla birlikte çalışıyor. Geniş yelpazede düşünülen Altıkulaç kardeşler de altyapı ile çalışmalarını sürdürüyor. Transfer döneminde 6 takviye yapıldı. Çok garip diyaloglar da oldu. Menajerler resmen başkanımıza ‘Siz zenginsiniz, onun için size bu para’ dedi oyuncuları için. Bu düzeni de düzeltmek için uğraşıyoruz. Bu saatten sonra eleştirmekten ziyade desteğe ihtiyacımız var. Samsunspor taraftarı da bundan önce olduğu gibi bundan sonra da görevini yapacaktır” dedi.
Samsunspor Genel Kaptanı Cenk İşlerCENK İŞLER NELER SÖYLEDİ?
Son olarak ise Genel Kaptan Cenk İşler, şunları söyledi: “Ben göreve geleli uzun bir zaman olmadı. Bu süreçte sadece İstanbulspor’a son dakikada yediğimiz golle mağlup olduk. Takımımızın oyununda hocamız Fuat Çapa’nın dokunuşlarıyla iyi bir düzelme var. Samsunspor artık sahada ne yaptığını bilen bir görüntüde. Eksiklerimiz yok mu? Tabiki var. Ancak artık eksikleri konuşmak değil eldeki mevcutu desteklemek zamanı. Gelen oyuncuların hepsi çok değerli. Onların vereceği katkıyı zaman ilerledikçe göreceğiz. Ancak daha topa bile vurmamış oyuncuları eleştirmek anlamsız. Sheldon geldi uyum sağladı oynuyor. Tallo maalesef sakatlandı. Tolcay süreler alıyor. En önemlisi takımda güzel bir hava var. Takım içi aile ortamı çok güzel. Başarıyı da isimlerden ziyade bu ortamlar getiriyor. Ben takıma inanıyorum. Belki ilk 2 zor gibi görünse de kesinlikle, ilk 6 içinde yer alacağız, her zaman da ilk 2’yi kovalayacağız.”

HABER: Selçuk KAYA Fotoğraflar: Samsunspor

Samsunspor transfer

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün